Кавоварка Philips Series 1200 EP1200/00 чорний
Фото 6 |
Philips Series 1200 EP1200/00 чорний |
|
Маркування (класифікація) назв кавомашин Philips & SaecoДетальний екскурс по маркуванням одного з найбільш популярних виробників кавомашин в світі
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Series 1200 EP1200/00 чорний
Усі ціни 10 →Кавомашина Philips 1200 Series EP1200/00 | 12 799 грн. |
Кавомашина автоматична Philips EP1200/00 | 13 301 грн. |
Кавоварка Кавомашина автоматична Philips EP1200/00 | 12 997 грн. |
Philips EP1200/00 | 12 599 грн. |
Philips EP 1200/00 | 12 000 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →