Кавоварка Philips Series 1200 EP1223/00 білий
Відео 5Фото 4 |
Philips Series 1200 EP1223/00 білий |
|
Стильна і елегантна автоматична кавоварка побутового класу з вбудованою кавомолкою для приготування еспресо і напоїв на його основі. Розрахована на роботу з цілими кавовими зернами і попередньо меленою кавою. Виробником позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування домашніх користувачів або малого офісу. Підтримує фірмову технологію Aroma Extract, автоматизує процес варіння, забезпечуючи інтенсивний кавовий аромат і збалансований смак.
Інтуїтивно зрозуміла цифрова система управління з кольоровим сенсорним TFT-екраном SensorTouch дозволяє налаштовувати міцність і об'єм порції за допомогою меню My Coffee Choice. Кавомолка, інтегрована в конструкцію кавомашини Philips EP 1223, обладнана довговічними керамічними жорнами (ресурс до 20000 чашок). Для кастомізації смаку напою передбачено регулювання ступеня подрібнення (12 варіантів помелу).
Запасу води (1,8 л) і заповненого контейнера для зерен (275 г кави) достатньо на приготування приблизно 30-35 стандартних порцій Еспресо (без використання функції самоочищення). Є ручний капучинатор з насадкою панарелло, що допомагає швидко збити молоко в ніжну молочну пінку, необхідну для приготування капучино або лате. Також передбачена подача підігрітої до 90 °C води, яка може використовуватися для заварювання чаю.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 1200 EP1223/00 білий
Усі ціни 36 →Кавомашина Philips 1200 series EP1223/00 | 15 499 грн. |
Philips EP1223/00 | 15 499 грн. |
Кавомашина Philips 1200 Series EP1223/00 | 13 499 грн. |
Кавомашина автоматична Philips EP1223/00 | 13 068 грн. |
Кавомашина автоматична Philips EP1223/00 | 13 500 грн. |
Модификації Philips Series 1200 EP1223/00
Ціни на Philips Series 1200 EP1223/00 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 1200 EP1223/00 білий | від 12 600 грн. | 37 пропозицій | ||
Philips Series 1200 EP1220/00 графіт | від 12 386 грн. | 17 пропозицій | ||
Philips Series 1200 EP1224/00 сірий | від 13 290 грн. | 20 пропозицій |