Лампочка Electrum LED MR16 5W 3000K GU5.3
Electrum LED MR16 5W 3000K GU5.3 5 Вт, 3000 К5 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED MR16 5W 3000K GU5.3
Усі ціни 11 →Electrum Electrum MR16 5W PA LR-10 GU5.3 3000K (A-LR-1432) | 85 грн. |
Лампочка Electrum MR16 5W PA LR-10 GU5.3 3000K (A-LR-1432) A-LR-1432 | 142 грн. |
Світлодіодна лампа Electrum 5W MR-16 GU5.3 3000K (A-LR-1432) A-LR-1432 | 86 грн. |
Electrum LED MR16 5W PA LR-10 GU5.3 3000 (A-LR-1432) A-LR-1432 | 169 грн. |
Лампа светодиодная MR-16 ELECTRUM 5W GU5.3 3000K A-LR-1432 | 88 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Electrum LED MR16 5W 3000K GU5.3
Ціни на Electrum LED MR16 5W 3000K GU5.3 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED MR16 5W 3000K GU5.3 | від 85 грн. | 12 пропозицій | ||
Electrum LED MR16 5W 4000K GU5.3 | від 85 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →