Лампочка Osram LED PIN 30 2.6W 2700K G9
Фото 4 |
Osram LED PIN 30 2.6W 2700K G9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osram LED PIN 30 2.6W 2700K G9
Усі ціни 9 →Лампа LED PIN30 G9 3,6W 2700K 4058075315822 | 91 грн. |
Лампочка Osram LED PIN30 2,6W/827 230V CL G9 10х1 (4058075432338) 40580754 | 145 грн. |
Світлодіодна лампа Osram PIN30 2.6W G9 2700K (4058075432338) | 95 грн. |
Лампочка Osram LED PIN30 2,6W/827 230V CL G9 10х1 (4058075432338) | 197 грн. |
Світлодіодна лампа Osram PIN30 2.6W G9 2700K (4058075432338) | 118 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →