Батарейка Philips Power Alkaline 12xAA
Philips Power Alkaline 12xAA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips Power Alkaline 12xAA
Усі ціни 8 →Батарейка Philips Power Alkaline AA BLI 12 (LR6P12W/10) LR6P12W/10 | 309 грн. |
PHILIPS Power Alkaline AA щелочная, блистер, 12 шт (LR6P12W/10) | 309 грн. |
Батарейка Philips Power Alkaline AA/LR06 BL 12 шт LR6P12W/10 | 288 грн. |
Батарейка Philips Power Alkaline AA лужна блістер, 12 шт (LR6P12W/10) | 282 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Philips Power Alkaline
Ціни на Philips Power Alkaline |
---|---|---|---|---|
Philips Power Alkaline 4xAA | від 85 грн. | 42 пропозиції | ||
Philips Power Alkaline 6xAA | від 119 грн. | 1 пропозиція | ||
Philips Power Alkaline 12xAA | від 282 грн. | 8 пропозицій | ||
Philips Power Alkaline 32xAA | від 429 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →