Акумулятор Philips 4xAAA 1000 mAh
Philips 4xAAA 1000 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Philips 4xAAA 1000 mAh
Philips AAA 1000mAh NiMh 4шт Ready to Use (R03B4RTU10/10) R03B4RTU10/10 | 499 грн. |
Philips Ready to Use Ni-MH AAA 1000 мАч 4 шт. (R03B4RTU10/10) ReadytoUseNi | 499 грн. |
Акумулятор Philips Ready to Use Ni-MH AAA 1000 мАг 4 шт (R03B4RTU10/10) | 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →