Термобокси Pinnacle Eskimo Primero 10
Відео 2Фото 14 |
Pinnacle Eskimo Primero 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinnacle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinnacle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinnacle Eskimo Primero 10
Усі ціни 65 →Изотермический контейнер Pinnacle Eskimo 10 л салатовый 8906053369526YELLO | 1 100 грн. |
Изотермический контейнер Pinnacle Eskimo 10 л Turquoise (8906053369526TURQ | 1 045 грн. |
Изотермический контейнер Pinnacle Eskimo Primero 10 л (8906053369526TURQUO | 1 100 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 10 л бирюзовый (8906053369526TURQUOISE) | 1 100 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo Primero 10л Turquoise (8906053369526TURQUOISE) | 1 291 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pinnacle Eskimo Primero 10
Ціни на Pinnacle Eskimo Primero 10 |
---|---|---|---|---|
Pinnacle Eskimo Primero 10 | від 999 грн. | 69 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo Primero 25 | від 1 436 грн. | 79 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo Primero 32 | від 1 782 грн. | 69 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →