Термобокси Pinnacle Eskimo 4.5
Відео 2Фото 5 |
Pinnacle Eskimo 4.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinnacle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinnacle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinnacle Eskimo 4.5
Усі ціни 50 →Термобокс Pinnacle Eskimo (4,5л) синий 0682622060060BLUE | 630 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 4.5 л Turquoise (0682622060060TURQUOISE) 954037 | 549 грн. |
Pinnacle Eskimo 4.5L (0682622060060BLUE) | 633 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 4,5 л синий (0682622060060BLUE) | 630 грн. |
Термобокс Pinnacle Eskimo 4,5л (0682622060060TURQUOISE) 0682622060060TURQU | 635 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pinnacle Eskimo 4.5
Ціни на Pinnacle Eskimo 4.5 |
---|---|---|---|---|
Pinnacle Eskimo 4.5 | від 549 грн. | 53 пропозиції | ||
Pinnacle Eskimo 11 | від 1 323 грн. | 80 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo 34.5 | від 1 835 грн. | 25 пропозицій | ||
Pinnacle Eskimo 57 | від 3 287 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →