CD-програвач Pioneer XDJ-700
Відео 21Фото 10 |
Pioneer XDJ-700
2022 рікLAN
Відтвор.:CD-Audio
Формати:MP3, AAC, WAV, AIFF
Дискретизація ЦАП:48 кГц
Розрядність ЦАП:24 біт
Діапазон частот:4 – 20000 Гц
Відношення сигнал/шум:115 дБ
Коефіцієнт спотворень:0.003 %
Сенсорний екран 7 дюймів.
Всі характеристики
Відеоогляди
XDJ-700 от Pioneer DJ - компактный цифровой плеер
30 листопада 20155 400 переглядів
DJ проигрыватель Pioneer XDJ-700
21 вересня 2017203 перегляда
Обзор Pioneer DJ XDJ-700 – компактный цифровой плеер от Pioneer DJ
6 листопада 2015742 перегляда
Pioneer XDJ 700 | Biggest Surprise On Subscriber’s | मराठी डि जे कोर्स | Aadis World
10 липня 2022110 626 переглядів
Pioneer DJ XDJ700 UNBOXING in Hindi
9 січня 20197 300 переглядів
Play On Pioneer XDJ 700 (AV BROTHERS REMIX ) AkshAy & Vijay
7 січня 20213 000 переглядів
Tech House Mix March 2020 | DJM 750MK2 & XDJ 700
15 березня 202017 605 переглядів
Pioneer XDJ 700 & DJM 450 - House Mix #3 GoPro
6 січня 20192 672 перегляда
Pioneer XDJ 700 & DMJ 450 - House Minimix
3 березня 201810 724 перегляда
TECH HOUSE SESSION - LIVE MIX WITH XDJ 700 & DJM
11 червня 201938 654 перегляда
Pioneer XDJ-700 Unboxing & First Impressions Video
8 квітня 201613 197 переглядів
pioneer xdj-700 unboxing
8 червня 2020218 переглядів
45 minutes Uplifting Trance | Pioneer XDJ 700 & DJM 450
11 листопада 201772 667 переглядів
Pioneer DJ XDJ-700 Talkthrough Video
15 червня 2017139 309 переглядів
Pioneer XDJ-700 Rekordbox Review
5 травня 2016176 561 перегляд
Review: Pioneer DJ XDJ-700
18 листопада 2015173 113 переглядів
XDJ-700 Setup Walk-through for rekordbox / rekordbox DJ (Windows)
13 квітня 201671 083 перегляда
Pioneer DJ XDJ-700 Rekordbox Media Player Video Review
30 грудня 201615 200 переглядів
Pioneer XDJ-700 @ Phase One DJ store
18 листопада 201561 200 переглядів
Pioneer DJ XDJ-700 Official Introduction
13 жовтня 2015639 567 переглядів
Pioneer XDJ-700 First look at DJkit.com
15 жовтня 201570 535 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 12 900 грн.
CD-Audio, MP3, WMA, підсилювач, Bluetooth, входи: оптичний, виходи: на сабвуфер
від 32 899 грн.
CD-Audio, SACD, FLAC, WAV, AIFF, OGG, AAC, LAN, входи: S/P-DIF, оптичний, тригерний, виходи: XLR
від 64 000 грн.
CD-Audio, MQA, ALAC, WAV, FLAC, AIFF, WMA, MP3, AAC, AACHE, AAC +, DSD64, DSD128, DSD256, 384 кГц, 110 дБ, ЦАП 32 біт, підсилювач, Wi-Fi, LAN, DLNA, Bluetooth, входи: S/P-DIF, оптичний, тригерний, виходи: оптичний
від 25 080 грн.
CD-Audio, MP3, WMA, AAC, FLAC, APE, WAV, 192 кГц, 98 дБ, ЦАП 24 біт, підсилювач, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, входи: S/P-DIF, оптичний, виходи: на сабвуфер
від 19 500 грн.
CD-Audio, FLAC, ALAC, WAV, DSD, MP3, WMA, AAC, 86 дБ, підсилювач, AirPlay 2, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, входи: оптичний, виходи: на сабвуфер
від 49 774 грн.
CD-Audio, 768 кГц, 110 дБ, ЦАП 32 біт, AirPlay, Wi-Fi, LAN, DLNA, Bluetooth, входи: S/P-DIF, оптичний, тригерний, виходи: оптичний, XLR
від 24 990 грн.
CD-Audio, DSD, WAV, FLAC, ALAC, 90 дБ, AirPlay 2, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, входи: оптичний, виходи: на сабвуфер
від 41 451 грн.
CD-Audio, 768 кГц, 97 дБ, ЦАП 32 біт, входи: S/P-DIF, оптичний, тригерний, виходи: оптичний, XLR
від 33 799 грн.
CD-Audio, MP3, WMA, 192 кГц, 118 дБ, ЦАП 24 біт, входи: тригерний, виходи: оптичний
від 128 000 грн.
CD-Audio, SACD, MP3, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD, 384 кГц, 121 дБ, ЦАП 32 біт, AirPlay 2, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, входи: S/P-DIF, оптичний, виходи: AES/EBU, оптичний, XLR