Літня шина Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V Seal
Відео 26Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V Seal
Усі ціни 15 →Шина Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V SealInside | 4 700 грн. |
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V SealInside | 4 987 грн. |
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V Seal Inside | 4 876 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (215/55R17 94V Seal) | 4 848 грн. |
Летние шины Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V SealInside 1000709634 | 4 836 грн. |
ще 10 пропозицій
2 4 13 49 |
Купив дані шини у розмірі 205/60 R16. Виробництво РФ. Збалансувалися добре. Катаюсь вже 5тис км. Збалансовані характеристики за комфортом, керуванням та безпекою. Дуже задоволень. Преміум клас це преміум клас! Чи не шумні. Прекрасна керованість та гальмування. У міру тверді. Ціна кусається. Інтернет-магазин, в якому купував цей товар. Роман: |
Этой резиной машина была укомплектована с завода. Размер 225/45-17.
За три недели эксплуатации убил 3 покрышки, при том, что езжу аккуратно, стаж вождения 32 года. Последнюю разрубил, поймав не большую ямку на скорости 40 км/ч. Сама по себе шина не плохая по ездовым характеристикам, но она не для наших дорог. Может быть с широким профилем и будет более устойчива к повреждениям, но в узкопрофильных размерах это просто кошмар: езда превращается в сплошную нервотрепку и постоянно думаешь только о том, что бы не поймать очередную выбоину. Установил шины другого бренда в таком же размере - езжу по тем же дорогам уже почти год, все колеса целые. Относительно тихая, хорошо держит дорогу. Ужасно слабые боковины. Любая пойманная ямка = шина на свалку. користуюся Pirelli Cinturato P7 місяць і більше |
Показано 2 з 74 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V Seal
Ціни на Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V Seal |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94W | від 4 133 грн. | 36 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94W Seal | від 4 900 грн. | 13 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V | від 4 810 грн. | 10 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V Peugeot/Citroen | від 5 010 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94V Seal | від 4 700 грн. | 15 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 215/55 R17 94W Peugeot/Citroen | від 5 306 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →