Літня шина Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V
Відео 13Фото 20 |
Виберіть розмір шин
Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V 215/55 R17 94 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nokian 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nokian.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V
Усі ціни 10 →Шина Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V | 3 752 грн. |
Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V | 3 800 грн. |
Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V | 3 913 грн. |
Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V 110513 | 3 960 грн. |
Шины Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V | 4 030 грн. |
ще 5 пропозицій
Дуже тиха та м'яка (235/45R18). Збалансовувалася добре. Щодо акцентованої виробником економічності говорити рано, та й містом це спірне питання, але впевнений, не гірше за дорожчий сегмент. За зносостійкістю час покаже. Але підкреслюю шина м'яка, комфортна, на сезон 4 має вистачити, якщо не бити рекорди з кожного світлофора. Нічого. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V
Ціни на Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Nokian Hakka Green 3 215/55 R17 94V | від 3 752 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →