Литий диск WSP Italy W1906 7x17/5x114,3 ET52,5 DIA67,1
від 5 100 до 6 636 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):52 мм |
Модифікації WSP Italy W1906 3
Характеристики
WSP Italy W1906 7x17/5x114,3 ET52,5 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W1906 7x17/5x114,3 ET52,5 DIA67,1
Сортувати
Литые диски WSP Italy Mazda (W1906) Eclipse R17 W7 PCD5x114.3 ET52.5 DIA67 | 5 203 грн. |
WSP Italy Mazda (W1906) Eclipse 7x17 5x114.3 ET52.5 DIA67.1 S | 5 100 грн. |
WSP ITALY WSP ITALY ECLIPS W1906 S R17 W7 PCD5x114.3 ET52.5 DIA67.1 | 5 586 грн. |
WSP Italy WSP Italy Mazda (W1906) Eclipse 7x17 5x114.3 ET52.5 DIA67.1 S | 5 332 грн. |
WSP Italy Mazda W1906 Eclipse S R17 W7 PCD5x114.3 ET52.5 DIA67.1 | 5 709 грн. |
WSP Italy Mazda W1906 Eclipse S R17 W7 PCD5x114.3 ET52.5 DIA67.1 | 5 700 грн. |
WSP Italy Mazda (W1906) Eclipse 7x17 5x114.3 ET52.5 DIA67.1 S | 6 636 грн. |
Литі диски WSP Italy Mazda (W1906) Eclipse R17 W7 PCD5x114.3 ET52.5 DIA67. | 5 411 грн. |
Диск WSP Italy Mazda (W1906) Eclipse 7x17 5x114.3 ET52.5 DIA67.1 S | 5 920 грн. |
Закрити
Схожі