Вантажна шина Pirelli H02 Pro Trailer 445/45 R19.5 164J
Фото 9 |
Виберіть розмір вантажної шини
Pirelli H02 Pro Trailer 445/45 R19.5 164J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli H02 Pro Trailer 445/45 R19.5 164J
Pirelli H02 ProTrailer (прицепная) 445/45 R19.5 164J 24PR | 19 900 грн. |
Грузовые шины Pirelli H02 Pro Trailer (прицепная) 445/45 R19.5 164J 100257 | 20 978 грн. |
Вантажні шини Pirelli H02 Pro Trailer (причіпна) 445/45 R19.5 164J | 22 237 грн. |