Вантажна шина Sava Cargo 5 435/50 R19.5 160J
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sava Cargo 5 435/50 R19.5 160J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sava Cargo 5 435/50 R19.5 160J
Усі ціни 15 →Sava Cargo 5 (причіпна вісь) 435/50 R19.5 160J | 20 431 грн. |
Sava CARGO 5 HL (прицепная) 435/50 R19.5 160J | 20 414 грн. |
Sava Cargo 5 HL (прицепная) (435/50R19.5 160J) | 20 580 грн. |
Sava Cargo 5 (прицепная) 435/50 R19.5 160J 20PR "3PSF" | 19 070 грн. |
Грузовые шины Sava Cargo 5 HL (прицепная) 435/50 R19.5 160J 1001900627 | 20 349 грн. |
ще 10 пропозицій