Вантажна шина Giti GDR638 215/75 R17.5 126M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Giti GDR638 215/75 R17.5 126M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giti GDR638 215/75 R17.5 126M
Giti GDR638 (ведущая) (215/75R17.5 126M) | 7 446 грн. |
Giti GDR638 (приводная) 215/75 R17.5 126/124M 14PR "3PMSF" | 7 250 грн. |
Грузовые шины Giti GDR638 (ведущая) 215/75 R17.5 126/124M 1001187584 | 7 518 грн. |
Вантажні шини Giti GDR638 (провідна) 215/75 R17.5 126/124M | 7 969 грн. |
Шина Giti GDR638 (провідна) 215/75 R17.5 126/124M | 8 106 грн. |