Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H Seal
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H Seal
Усі ціни 16 →Шина Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H SealInside | 4 614 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H SealInside | 3 960 грн. |
Pirelli SCORPION WINTER 215/65 R17 99H SEAL (36255147) | 4 600 грн. |
Pirelli Scorpion Winter (215/65R17 99H Seal) | 4 457 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H Seal Inside | 3 942 грн. |
ще 11 пропозицій
1 1 2 19 |
на жаль писатиму поганий відгук, тому що маю не дуже хороший досвід, який привів до аварії, (брав у сервісі якщо що) тиха та відмінно їде на заміських трасах з мого досвіду експлуатації: - при температурі нижче 5-6 градусів керованість втрачається (можливо залежить від типу повного приводу) - на льоду з невеликим схилом тримає погано - снігову кашу не розкидає, КАТЕГОРИЧНО не рекомендую для авто вагою від 1.8 тонни (корова на льоду) ) Василь: користуюся Pirelli Scorpion Winter 255/55 R18 109V більше року |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H Seal
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H Seal |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H | від 3 300 грн. | 26 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 99H Seal | від 3 942 грн. | 16 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 215/65 R17 103H | від 5 221 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →