Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H Audi
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H Audi
Усі ціни 14 →Шина Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H AO | 6 171 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H AO | 5 853 грн. |
Pirelli SCORPION WINTER 235/55 R19 101H FR AO (9095639377) | 10 640 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H AO | 6 466 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H AO | 6 588 грн. |
ще 9 пропозицій
1 1 2 19 |
на жаль писатиму поганий відгук, тому що маю не дуже хороший досвід, який привів до аварії, (брав у сервісі якщо що) тиха та відмінно їде на заміських трасах з мого досвіду експлуатації: - при температурі нижче 5-6 градусів керованість втрачається (можливо залежить від типу повного приводу) - на льоду з невеликим схилом тримає погано - снігову кашу не розкидає, КАТЕГОРИЧНО не рекомендую для авто вагою від 1.8 тонни (корова на льоду) ) Василь: користуюся Pirelli Scorpion Winter 255/55 R18 109V більше року |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H Audi
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H Audi |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H | від 5 279 грн. | 24 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H Audi | від 5 853 грн. | 14 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H Mercedes-Benz | від 10 678 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101H Run Flat Mercedes-Benz | від 7 814 грн. | 13 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101T | від 14 214 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101T Seal | від 7 088 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101T Seal Audi | від 10 766 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101V | від 8 894 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101V Alfa Romeo | від 9 755 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 101V Porsche | від 7 820 грн. | 12 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 105H | від 6 441 грн. | 36 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 105V | від 8 849 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 235/55 R19 105V Maserati | від 12 260 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →