Смартфон Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 10Фото 24 |
Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 7+ Gen 2
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:181 г
Частота дискретизації сенсорного шару – 240 Гц.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 24 →Смартфон Xiaomi Poco F5 5G 8/256Gb Blue (Global) | 15 099 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 5G 8/256Gb Blue (Global) | 14 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 8/256GB Blue | 15 249 грн. |
Xiaomi Poco F5 8/256GB Blue 6493 | 14 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 8/256GB Black (Global Version) | 14 800 грн. |
ще 19 пропозицій
0 0 5 4 |
Змінити минулий відгук не можу, тому доповню окремим: все що я сказавши залишається таким яким воно й було, хіба що до камери я звик і дешеві матеріали корпусу показали собі - від пилу задник має потертості. Хоч і носивши я його завжди в чохлі, але це ж носіння в чохлі робить проблему потертостей незначною Продуктивність, швидкість, ціна (хоча й брав по 15к) Матеріали Rodllon: користуюся Poco F5 256GB/8GB кілька місяців |
За свої гроші ідеальний апарат, бравши в перший день продаж, Алло отримав кешбек у розмірі 2к грн і на ці гроші купивши геймпад xbox, нічого не глючити, Потужний, швидка зарядка, добре тримає заряд Не знайшов, дуже довго і прискіпливо вибиравши, як вам телефон для фото в інсту то це не той апарат Trash Слэш: користуюся Poco F5 256GB/8GB кілька місяців |
Цей телефон є найкращим у цьому році Яскравий, чіткий та якісний екран.
Дуже потужний процесор та гарна камера. Задня кришка дуже швидко загрязнюються Даниил Тукалов: користуюся Poco F5 256GB/8GB менше місяця |
Показано 3 з 9 відгуків
ще 6 відгуків
Відеоогляди
Модификації Poco F5
Ціни на Poco F5 |
---|---|---|---|---|
Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ | від 13 832 грн. | 24 пропозиції | ||
Poco F5 256 ГБ / 12 ГБ | від 14 308 грн. | 55 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →