Смартфон Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ (23122PCD1G)
Відео 5Фото 13 |
Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.67 ", 2712x1220, 446 ppi, 120 Гц
Пам'ять:256 ГБ, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Snapdragon 7s Gen 2
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5100 мАгод
Вага:181 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 166 →POCO X6 5G 12/256GB White | 12 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X6 5G 12/256GB Dual Sim Black Poco X6 5G 12/256GB BlaНовий, швидкий, продуктивний Смартфон POCO X6 дає можливість фотографувати в будь-яких умовах завдяки потрійному фотомодулю:... щеі динамічні спортивні змагання, і портрети за недостатнього освітлення. Процесор Snapdragon 7s Gen 2 забезпечує плавність під час геймінгу та роботи в кількох додатках одночасно. AMOLED-дисплей із частотою оновлення 120 Гц гарантує насиченість відтінків і плавність зміни кадрів під час ігор або перегляду відеоконтенту. Турбозарядка на 67 Вт дає змогу в 2 рази швидше заряджати акумулятор. Високий рівень продуктивності Гаджет оснащений чипсетом Snapdragon 7s Gen 2, виготовленим за 4-нм техпроцесом. Восьмиядерний процесор демонструє приріст продуктивності на 31%. Смартфон POCO X6 оснащений системою охолодження площею 13 581 кв.мм. Розсіювач тепла складається з графіту та графену, що забезпечує підвищення продуктивності девайса на 23% для його стабільної роботи. Більше місця для зберігання ваших спогадів Пристрій оснащений 12 ГБ ОЗП з можливістю додаткового розширення ще на 12 Гб за допомогою технології Dynamic RAM Expansion 3.0. Підвищена швидкість читання/запису та великий об’єм оперативної пам’яті забезпечують більш плавну роботу програмних комплексів і ОС. Дисплей для комфортної роботи 6,67-дюймовий екран оптимальний і для вирішення робочих питань, і для перегляду контенту. Девайс зручний для управління та багатогодинного використання. Дисплей Flow AMOLED із гнучкою підкладкою має більшу гнучкість, стійкість до активного використання та механічних впливів. Незважаючи на високу роздільну здатність екрана, енергоспоживанн Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 12 999 грн. |
Смартфон POCO X6 5G 12/256GB BluePOCO X6 5G — трендовий смартфон для активних користувачів і любителів мобільних розваг, який є черговим доповненням до серії... щеX. Пропонує новий флагманський рівень продуктивність, великий дисплей і покращені можливості камери. Особлив Ktc.uaЗ нами 5 років (Рівне) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 12 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X6 5G 12/256GB Blue (Global)Дисплей: 6.67" AMOLED (1220 x 2712) / 446 ppi / Corning Gorilla Glass Victus / Процесор: Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen... ще2 (4 nm) Octa-core (4x2.40 GHz & 4x1.95 GHz) / Оперативна пам'ять: 12 ГБ / Вбудована пам'ять: 256 ГБ / Слот для карт пам'яті: отсутствует / Камера: Тройная 64 Мп (f/1.79) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / HDR / Панорама / Фронтальная 16 Мп (f/2.45) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 5100 мАч / Вага: 181 г / Операційна система: Android 13, MIUI 14 for POCO / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2024 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 11 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X6 5G 12/256GB NFC Black EU 5064931713origСмартфон Xiaomi Poco X6 5G Смартфон POCO X6 дает возможность фотографировать в любых условиях благодаря тройному фотомодулю:... щеи динамичные спортивные соревнования, и портреты при недостаточном освещении. Процессор Snapdragon 7s Gen 2 обеспечивает плавность во время гейминга и работы в нескольких приложениях одновременно, а AMOLED-дисплей с частотой обновления 120 Гц гарантирует насыщенность ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 11 551 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Poco X (середні+)Порівняти в таблиці →
від 12 480 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 12 496 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 10 268 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 9 999 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 6 653 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 10 497 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 10 999 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 7 599 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 12 309 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 7 158 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 860, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5160 мАгод, 215 г
від 13 290 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 860, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5160 мАгод, 215 г
від 10 799 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 205 г
від 14 850 грн.
5G, 6.6 ", 407 ppi, 144 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8100, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5080 мАгод, 200 г
від 12 304 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
Відеоогляди
Poco x6 pro 5g free fire full map gameplay onetap headshot 2 finger handcam dimensity 8300 ultra cpu
4 березня36 556 переглядів
Poco X6 Full Review: Better Value than the Poco X6 Pro?
17 січня59 520 переглядів
Poco X6 Vs Poco X6 Pro | Unboxing, Cameras, Gaming & Beyond!
11 січня108 232 перегляда
Xiaomi Poco X6 review
11 січня154 335 переглядів
POCO X6 Pro vs iPhone 14 Pro SPEED TEST & CAMERA Comparison | Zeibiz
12 січня263 224 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco X6
Ціни на Poco X6 |
---|---|---|---|---|
Poco X6 256 ГБ / 8 ГБ | від 10 268 грн. | 154 пропозиції | ||
Poco X6 256 ГБ / 12 ГБ | від 10 497 грн. | 166 пропозицій | ||
Poco X6 512 ГБ / 8 ГБ | від 12 304 грн. | 1 пропозиція | ||
Poco X6 512 ГБ / 12 ГБ | від 12 309 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 181 г
від 12 555 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 13 999 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 144 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7+ Gen 2, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5500 мАгод, 193 г
від 11 847 грн.
5G, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 870 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 195 г
від 9 678 грн.
5G, екран-водоспад, 6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 5 МП, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5100 мАгод, 175 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г