Смартфон Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ
Видео 10Фото 24 |
Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ256 ГБ / 12 ГБ
Экран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Память:256 ГБ, ОЗУ 8 ГБ
Процессор:Snapdragon 7+ Gen 2
Камера:3 модуля, 64 МП, + 8 МП, макро
Видео:fullHD 60 к/с, 4K, стабилизация, замедленная съемка
Аккумулятор:5000 мАч
Вес:181 г
Частота дискретизации сенсорного слоя – 240 Гц.
Почему смартфоны начинают тормозить и какой объем оперативной памяти сейчас считается оптимальным?Разбираемся в причинах замедления работы и оптимальных объемах ОЗУ на борту смартфонов
Как правильно заряжать смартфон, чтобы аккумуляторная батарея прожила дольшеПростые правила, которые помогут продлить срок службы аккумулятора в смартфоне
Все характеристики
Купить Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ
Все цены 24 →Смартфон Xiaomi Poco F5 5G 8/256Gb Blue (Global) | 15 099 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 5G 8/256Gb Blue (Global) | 14 999 грн. |
Xiaomi Poco F5 8/256GB Black STH0018552 | 14 699 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 8/256GB Black (Global Version) | 14 800 грн. |
Смартфон Poco F5 5G 8/256GB Black Global EU | 14 119 грн. |
eще 19 предложений
0 0 5 4 |
Змінити минулий відгук не можу, тому доповню окремим: все що я сказав залишається таким яким воно й було, хіба що до камери я звик і дешеві матеріали корпусу показали себе - від пилу задник має потертості. Хоча й носив я його завжди в чохлі, але це ж носіння в чохлі робить проблему потертостей незначною Продуктивність, швидкість, ціна(хоча й брав по 15к) Матеріали Rodllon: пользуюсь Poco F5 256GB/8GB несколько месяцев |
За свої гроші ідеальний апарат, брав в перший день продажу, від Алло отримав кешбек у розмірі 2к грн і на ці гроші купив геймпад xbox, нічого не глючить, Потужний, швидка зарядка, добре тримає заряд Не знайшов, дуже довго і прискіпливо вибирав, якшо вам телефон для фото в інсту то це не тей апарат Trash Слэш: пользуюсь Poco F5 256GB/8GB несколько месяцев |
Цей телефон є найкращім в цьому році Яркий, чіткий та якісний екран.
Дуже потужний процесор та гарна камера. Задня кришка дуже швидко забруднюються Даниил Тукалов: пользуюсь Poco F5 256GB/8GB менее месяца |
Показано 3 из 9 отзывов
eще 6 отзывов
Видеообзоры
Модификации Poco F5
Цены на Poco F5 |
---|---|---|---|---|
Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ | от 13 832 грн. | 24 предложения | ||
Poco F5 256 ГБ / 12 ГБ | от 14 307 грн. | 55 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →