Смартфон Poco M6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Відео 10Фото 23 |
Poco M6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
256 ГБ / 8 ГБ512 ГБ / 12 ГБ
Екран:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Гц
Пам'ять:512 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 12 ГБ
Процесор:Helio G99-Ultra
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:179 г
Аудіо з сертифікацією Dolby Atmos та Hi-Res. Оновлення до Android 14 з HyperOS.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Poco M6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 144 →POCO M6 Pro 12/512GB Purple | 10 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Black Poco M6 Pro 12/512GB BНовий рівень продуктивності та автономності POCO M6 Pro пропонує видатні можливості для розваг і спілкування. З його потрійн... щеою камерою на 64 МП ви зможете робити яскраві фотографії та чіткі відео з будь-якого ракурсу. Потужний процесор Helio G99-Ultra забезпечує надшвидку роботу всіх додатків. Батарея на 5000 мАг і швидка зарядка потужністю 67 Вт гарантують довгий час роботи без перерви на підзарядку. Тепер ви можете бути впевнені, що смартфон POCO M6 Pro готовий до будь-яких завдань, які ви йому поставите. Нові грані візуального досвіду Смартфон пропонує 6.67-дюймовий FHD+ AMOLED дисплей, який створює неймовірно реалістичне зображення, розмиваючи межі між віртуальним і реальним світами. Широкий колірний діапазон DCI-P3 100% і відтворення 1.07 мільярда тонів і відтінків дозволяють відтворити неймовірну гаму кольорів на екрані. Пікова яскравість до 1300 ніт забезпечує відмінну видимість навіть при яскравому сонячному світлі. Два динаміки з підтримкою Dolby Atmos гарантують приголомшливе звукове оформлення, занурюючи вас у світ гри або перегляду контенту. Просунутий екран для безперервного потоку контенту Екран POCO M6 Pro з частотою оновлення 120 Гц забезпечує чітке та плавне відтворення будь-якого контенту. Динамічна зміна частоти оновлення залежно від сценарію використання гарантує оптимальну якість картинки, плавний скролінг та ефективне керування енергоспоживанн Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись | 9 298 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Black (Global)Дисплей: 6.67" AMOLED (1080 x 2400) / 394 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процесор: MediaTek Helio G99-Ultra (2 x Arm Cortex-... щеA76, up to 2.2GHz / 6 x Arm Cortex-A55, up to 2.0GHz) / Оперативна пам'ять: 12 ГБ / Вбудована пам'ять: 512 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: Тройная 64 Мп (f/1.8) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / автофокус / Фронтальная 16 Мп (f/2.45) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 179 г / Операційна система: Android 13, MIUI 14 for POCO / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2024 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 9 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Black Poco M6 Pro 12/512GB BM6 Pro: характер лидера Обновленный смартфон POCO M6 Pro предлагает вам больше возможностей для развлечений, игр на высокой с... щекорости и общения без перерыва на подзарядку. Тройная камера 64 Мп снимает яркие фото и четкие видео с любого ракурса. Мощная мобильная платформа на базе 6нм процессора Helio G99-Ultra обеспечивает сверхбыструю работу всех приложений. Батарея на 5000 мАч и быстрая зарядка ШОЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 9 546 грн. |
Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Blue EU mj-0621696.67", 1080 x 2400 pixels, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G99, 12 Gb, 512 Gb, 64 + 8 + 2 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 1... ще6 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, швидке зарядження, стереодинаміки, блакитний Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 9 610 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія Poco M (середні)Порівняти в таблиці →
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 5 599 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 9 080 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 6 299 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 4 980 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 4 999 грн.
6.43 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 5 749 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 4 767 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
від 4 399 грн.
6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 201 г
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 4 799 грн.
6.43 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 4 489 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 7 229 грн.
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 6 999 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 810, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP53, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 6 550 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
Відеоогляди
Эталон НАРОДНОГО СМАРТФОНА 2024, ну почти… POCO M6 PRO – обзор
23 січня152 194 перегляда
Обзор POCO M6 PRO - новая ИМБА!! Вот так XIAOMI унижают конкурентов!
22 січня46 327 переглядів
ОБЗОР POCO M6 PRO 8/256GB СТОИТ ЛИ КУПИТЬ?
19 січня19 570 переглядів
POCO X6 vs POCO X6 Pro vs POCO M6 Pro - Which Should You Buy?
11 січня131 664 перегляда
POCO X6 Pro 5G VS POCO M6 Pro - Camera Comparison & Differences
11 січня31 892 перегляда
POCO M6 Pro Review
11 січня41 801 перегляд
Poco M6 Pro review
19 січня187 967 переглядів
Poco M6 Pro Unboxing ASMR #calidadprecio #xiaomi #pocom6pro
11 січня70 951 перегляд
Poco M6 Pro 5G Unboxing || Poco new 5g mobile || #pocom6pro5g #unboxing #shorts #viral #mobile
5 жовтня 2023791 641 перегляд
POCO M6 Pro - Budget Smartphone with AMOLED Display (ONLY £156)
11 січня75 426 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Poco M6 Pro
Ціни на Poco M6 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco M6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 7 309 грн. | 151 пропозиція | ||
Poco M6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 9 080 грн. | 144 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 632 грн.
5G, 6.8 ", 395 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, зарядка: fast charge, 5150 мАгод, 200 г
від 6 879 грн.
6.8 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 64 МП, + 50 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 7 661 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г, ультратонкий
від 6 700 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 730, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г