Годинник-телефон
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular (MRHY3)
Відео 8Фото 73 |
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular
2023 рікWatch 9NFCбезконтактна оплатаможливість говоритиSIM картаплеєрвстановлення додатківжіночий календарЕКГGPSкартиBluetooth v 5бездротова зарядка
Дисплей:430x352 пікс, OLED (LTPO)
Корпус:алюміній, IP68, 50
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, ЕКГ (кардіо), кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Підтримка UWB (Ultra-Wide Band) для швидкої передачі даних. Поліпшені алгоритми для аналізу та передбачення циклів жіночого здоров'я.
Новий покращений процесор Apple S9. Яскравість екрана збільшена до 2000 нит. Подвійне клацання пальцем у ролі функціональної кнопки. Інтеграція взаємодій із HomePod. Запити Siri про здоров'я Об'єм пам'яті збільшено до 64 ГБ.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular
Усі ціни 119 →Apple Watch Series 9 GPS + Cellular 41mm Pink Alu. Case w. Light Pink S. L | 16 239 грн. |
Apple Watch Series 9 LTE 41mm Midnight Aluminum Case w. Midnight S. Band - | 16 449 грн. |
Смарт-годинник Apple Watch Series 9 Gps Cellular 41mm Pink Alu. Case w. Li | 17 433 грн. |
Apple Watch Series 9 41mm GPS+LTE (PRODUCT) Red Aluminum Case with (PRODUC | 17 499 грн. |
Apple Watch 9 + LTE 41mm Silver Aluminum Case with Storm Blue Sport Band - | 17 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular:
- Виявлення автомобільної аварії та здійснення оповіщень екстрених служб та SOS-контактів (Cellular-версія)
- Використання помічника Siri для детального аналізу показників здоров'я
- Функція пошуку телефону (iPhone) із зазначенням відстані та напрямку
Модификації Apple Watch 9 Aluminum
Ціни на Apple Watch 9 Aluminum |
---|---|---|---|---|
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm | від 13 695 грн. | 626 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 41 mm Cellular | від 15 699 грн. | 125 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm | від 14 290 грн. | 459 пропозицій | ||
Apple Watch 9 Aluminum 45 mm Cellular | від 14 290 грн. | 237 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →