Смартфон Poco F5 256 ГБ / 12 ГБ
Відео 10Фото 24 |
Гарненько заряджений смартфон найміцнішого середнього рангу. Модель є майже братом-близнюком китайського Xiaomi Redmi Note 12 Turbo, тільки випущена вона на глобальний ринок продажів. Працює пристрій під керуванням потужного восьмиядерного чіпсету Snapdragon 7+ Gen 2. Продуктивний процесор підкріплюється солідними об'ємами пам'яті – 12 ГБ ОЗП стандарту LPDDR5 та 256 ГБ місця у внутрішньому сховищі даних (без можливості розширення).
На роль екрана у Poco F5 256GB/12GB призначена AMOLED-панель калібру 6.67 дюймів по діагоналі з роздільною здатністю 2400х1080 пікселів та високою частотою оновлення 120 Гц. Дисплей моделі має підтримку Dolby Vision і HDR10+. Камери смартфона представлені потрійним тильним фотомодулем 64+8+2 МП та фронталкою на 16 МП. У цьому провідний сенсор основний камери придбав систему оптичної стабілізації зображення. Також у моделі є 3.5-міліметровий аудіоджек, NFC-чип, фірмовий ІЧ-порт, бічний дактилоскопічний сканер, базовий вологозахист корпусу IP53. Автономне живлення пристрою - прерогатива енергоємної акумуляторної батареї акурат на 5000 мАгод з підтримкою 67-ватного проводового заряджання (з нуля до 100% приблизно за 46 хв.).
Купити Poco F5 256 ГБ / 12 ГБ
Усі ціни 55 →POCO F5 12/256 Blue | 15 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 5G 12/256Gb Black (Global) | 15 099 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 12/256GB Dual Sim Black EU Poco F5 12/256GB Black | 15 473 грн. |
Xiaomi Poco F5 12/256Gb Black EU 4879628729orig | 15 298 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 5G 12/256Gb Black (Global) | 14 999 грн. |
0 0 5 4 |
Загалом, я дуже задоволений POCO F5. Це чудовий смартфон за свої гроші. Я рекомендую його всім, хто шукає потужний та автономний смартфон з великим та яскравим дисплеєм. pOCO F5 – це смартфон середнього класу, який був випущений у 2023 році. Телефон має 6,7-дюймовий дисплей Full HD+ із частотою оновлення 120 Гц, процесор Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, 8 ГБ оперативної пам'яті та 256 ГБ вбудованої пам'яті. Камера смартфона складається з основного модуля на 64 МП, ультраширокого модуля на 13 МП та макромодуля на 2 МП. Акумулятор має ємність 5000 мАгод і підтримує швидку зарядку потужністю 67 Вт.
Плюси: Потужний процесор Великий та яскравий дисплей Довга автономність Швидка зарядка Мінусі: Камера середнього рівня Немає підтримки 5G Враження від використання: POCO F5 – це хороший смартфон за свої гроші. Він має потужний процесор, який дозволяє без проблем грати в ігри та запускати ресурсомісткі програми. Великий та яскравий дисплей приємний для перегляду відео та веб-сторінок. Акумулятор телефону має ємність 5000 мАгод, що дозволяє йому протриматися на одному заряді цілий день. Щодо камери, то вона середнього рівня. У добрих умовах освітлення вона робить знімки хорошого якості, але в умовах слабкого освітлення або при рухомих об'єктах якість знімків значно знижується. POCO F5 - це добрий вибір для тих, хто шукає потужний і автономний смартфон за розумною ціною. Якщо вам потрібна камера топового рівня, то краще звернути увагу на інші моделі. Оцінка: 4 з 5 Рекомендація: Рекомендується тим, хто шукає потужний та автономний смартфон. POCO F5 – це смартфон середнього класу, який був випущений у 2023 році. Телеф Камера середнього рівня. У добрих умовах освітлення вона робить знімки хорошого якості, але в умовах слабкого освітлення або при рухомих об'єктах якість знімків значно знижується. Allnightaros: користуюся Poco F5 256GB/12GB кілька місяців |
Користуюсь півроку. Версія на 12/256гб. Глобальна.
В цілому дуже крутий крутий апарат. Трохи підкачав дисплей, але в цілому він непоганий. Приємно здивувала вібрація. Нижче прикріплю фото. Процесор. Дуже потужний. Є трішки упрощеною версією Snapdragon 8 Plus Gen 1.
120 фпс. Наявність мініджеку. Оптична стабілізація основного об'єктиву. Приємний вібровідгук. Не у всіх додатках/іграх, які підтримують 120 вони працюють.
Нагрів. Хоч він і невеликий, якщо дивитися на конкурентів, але й не маленький. Максимальна яскравість. Всього 500 ніт. Дуже бюджетне звучання динаміків. Камера. Конкуренти знімають значно краще. Richard Fox: користуюся Poco F5 256GB/12GB кілька місяців |
Смартфон компромiсний. Чи не топ за свої гроші, це однозначно. Перейшов зі старенького Mi 10t Pro. Брав до Алло за 18 тис.грн. на старті продаж, версія 12/256. І довелося багато від чого відмовитись чи терпіти погіршення, які отримав при переході на цей смарт 1. Ціна (не готовий був віддавати за смартфон більше 20 тис. грн.). 2. Новий потужний процесор Snapdragon 7+ gen 2 (900тис балів в Antutu) + швидка оперативна пам'ять LPDDR5 + швидкісна постійна внутрішня пам'ять UFS3.1 дають плавну роботу без фризів (конкуренты від Samsung plus п'ять минулого покоління). Програми встановлюються швидко, торенти качаються теж живо, вимогливі 3Д застосування працюють без глюків і вильотів. Акум на 5000mAh і енергоефективний процесор повинні дати гарну годину роботи від 1ї зарядки. 3. Датчик приближення НАРЕШТІ фізичний, не віртуальний, відпрацьовує коректно в будь-якому положенні екрану, хоч догори дріґом. 4. Датчик відбитка пальця - у кнопці ввімкнення, реагує миттєво і практично без помилок (на відміну від оптичних, під дисплеєм). 5. Джек 3.5мм під проводові навушники (меломані зацінують). 6. Екран просто хороший, з допустимими відсотками ШІМ (DC dimming включень у прошивці за умовчанням, частота = 1900Гц, що не виїдає очі). При погляді на екран під кутом немає райдужних розводів чи значного спотворення кольорів. 7. Сенсор дисплея кращий, ніж у мого попереднього смарту, чутливіший і точніший. 8. Швидка зарядка оптимальної потужності в 67Вт, яка не знищує ресурс акуму через його перегрів, як надміру потужна 120-ватна, а цілком швидко поповнює заряд до 100% вранці, поки за 45-50 хвилин збираєшся на роботу. 9. Дизайн основного блоку камер приємний, без незручних і потворних п'єдесталів у формі квадратів чи шайб 1. Хлаомі зекономили на камерах: основний бюджетний сенсор великодушно наділений оптостабом, два інших – безглузді "затички". Режим ультрастабілізації відео краще не включати (смікається картинка). Макрокамера на 2Мпікс - це біль і сльози. 2. Allways on display обрізаний до 10с (довелося ставити сторонню програму AOA, для налаштування якої треба витратити цілий день). 3. Динаміки хоч і стерео, проте звук трохи недотягує до рівня мого попереднього смарту за низькими частотами. 4. Вібромотор – дешманський, неприємно постукує при роботі (як скляна паличка по глиняному горщику), навіть на максимальному викрученому вібровідгуку. 5. На задній стороні смарта немає додаткового датчика освітлення, як у Mi 10t Pro, тому якщо тримати смарт напроти вікна у сонячний день, напр., лежачи на дивані, екран на це не реагує автоматичним підвищенням яскравості та погіршується його читальність. Хочеш датчики освітлення 360° - доплати жлобам із хлаомі 7 тисяч грн за старшу версію F5 Pro. 6. Я звик налвштовувати тривале утримання кнопки "назад" на примусове завершення програми. У Poco чомусь спочатку закривається не програма, а вилітає Poco Launcher, а тоді програма, що збоїти, яку хочу примусово завершити. John Smith: користуюся Poco F5 256GB/12GB менше місяця |
Модификації Poco F5
Ціни на Poco F5 |
---|---|---|---|---|
Poco F5 256 ГБ / 8 ГБ | від 13 832 грн. | 24 пропозиції | ||
Poco F5 256 ГБ / 12 ГБ | від 14 308 грн. | 55 пропозицій |