Смартфон Poco X6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Відео 6Фото 13 |
Потужний смартфон занедорого із солідним запасом продуктивності для виконання найрізноманітніших завдань. Роботу пристрою налагодили під проводом восьмиядерного чіпсету MediaTek Demensity 8300 Ultra, який виготовляється за техпроцесом 4 нм. У модифікації зі сховищем на 256 ГБ смартфон має в своєму розпорядженні 8 ГБ швидкої «оперативки» стандарту LPDDR5X. А ось слота розширення пам'яті у конструкції апарату не передбачається.
Poco X6 Pro 256GB/8GB легко тягне сучасні мобільні ігри та справляється із запуском великовагових додатків у режимі багатозадачності. Екран моделі має розміри по діагоналі 6.67 дюймів. Це яскрава та соковита AMOLED-панель зі збільшеною роздільною здатністю (2712х1220 пікселів), частотою оновлення до 120 Гц та частотою дискретизації сенсорного шару 480 Гц. Безпосередньо в дисплей помістили дактилоскопічний сканер для розблокування девайса на відбиток пальця.
Модель придбала потрійну головну камеру 64 + 8 + 2 МП з оптичною стабілізацією провідного сенсора зображення, 16 МП фронталку з об'єктивом в острівному отворі екрана, ємну акумуляторну батарею на 5000 мАг. Від штатного адаптера живлення потужністю 67 Вт забезпечується заряджання акумулятора з нуля до 100% приблизно за 45 хв. Працює смартфон під керуванням ОС Android 14 із фірмовою надбудовою HyperOS.
Купити Poco X6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 122 →POCO X6 Pro 5G 8/256GB Yellow | 13 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 5G 8/256GB Dual Sim Yellow Poco X6 Pro 5G 8/25 | 13 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 5G 8/256GB Black (Global) | 12 999 грн. |
Смартфон POCO X6 Pro 5G 8/256GB Yellow | 13 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco X6 Pro 5G 8/256GB NFC Yellow EU | 13 294 грн. |
0 0 2 2 |
Смартфон хороший потужний, тонкий, легкий все в ньому добре за винятком батареї для такого дозволу екрану та частоти потрібна батарея на 6000 міліампер годину. В іграх тримає 9 годин гра в етюбі менше. І роз'єм для навушників не вистачає Процесор,пам'ять та екран. Батарея швидко сідає, роз'єм для навушників та слот під мікро сді. їх немає. |
Відмінний смартфон, прийшов на заміну мій poc x3 pro. Процесор і екран просто бомба! Є, звичайно, питання до батареї, тримає вона не особливо багато, але так як в комплекті є швидка зарядка (та й батарея не просто так сідає, екран ж неймовірно хороший), то особливо великою проблемою це я б не назвав. Просте досить камера, хороший звук динаміків, загалом-смартфон хороший, єдине, чого дійсно не вистачає-роз'єм для навушників.
У результаті, у будь-якому випадку це найкращий варіант за свої гроші, якщо вам потрібен смартфон на пару років із гарною продуктивністю +продуктивність
+екран +ціна +операційна система -Швидко сідає батарея
-Ні роз'єм для навушників Человек Бездушный: користуюся Poco X6 Pro 256GB/8GB менше місяця |
Телефон коштує своїх грошей, він має дуже потужний процесор, і тягне будь-яку гру. Телефон для ігроманів. Процесор, Пам'ять, Камера, Швидка зарядка Перш за все це нагрівання, навіть після години користування в іграх він сильно нагрівається, а ще через одну годину його не комфортно тримати в руці адже корпус нагрітий, другий мінус це не підтримує АПК, можливо у мене проблеми, можливо це проблема в системі, але у мене телефон не хоче встановлювати будь-який тип АПК і описує причину "Пристрій не підтримує його" Отже єдине де можна качати ігри чи додатки це в Плей Маркеті і не більше. No Name_guest 6718: користуюся Poco X6 Pro 512GB менше місяця |
Модификації Poco X6 Pro
Ціни на Poco X6 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco X6 Pro 256 ГБ / 8 ГБ | від 12 250 грн. | 122 пропозиції | ||
Poco X6 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | від 12 503 грн. | 137 пропозицій |