Каструля Polaris Rialto 20C
Фото 11 |
Polaris Rialto 20C 3.2 л5.4 л |
|
Потрійне вштампованное дно з прошарком з алюмінію. Плавний перехід від дна до стінок підвищує надійність кріплення дна, забезпечує швидкість нагріву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Rialto 20C
Усі ціни 23 →Каструля POLARIS Rialto-20C Rialto-20C нерж. cталь. 3.2 л сірий (015150) | 829 грн. |
Каструля з кришкою Polaris Rialto-20C, 3,2 л (00000019691) | 1 019 грн. |
Каструля Polaris Rialto-20C 3.2 л (015150) | 969 грн. |
Кастрюля Polaris Rialto-20C 3.2 л (015150) | 969 грн. |
Каструля POLARIS Rialto-20C 3,2 л (015150) | 1 019 грн. |
ще 18 пропозицій
Додаткові функції і можливості каструлі Polaris Rialto 20C:
- Товщина стінок— 0.6 мм
- Товщина дна — 4.5 мм
Модификації Polaris Rialto 20C
Ціни на Polaris Rialto 20C |
---|---|---|---|---|
Polaris Rialto 20C | від 758 грн. | 25 пропозицій | ||
Polaris Rialto 24C | від 933 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →