Каструля Polaris Rialto 24C
Фото 11 |
Polaris Rialto 24C 3.2 л5.4 л |
|
Потрійне вштампованное дно з прошарком з алюмінію. Плавний перехід від дна до стінок підвищує надійність кріплення дна, забезпечує швидкість нагріву.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polaris 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polaris.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polaris Rialto 24C
Усі ціни 20 →Каструля POLARIS Rialto-24C Rialto-24C нерж. cталь. 5.4 л сірий (015153) | 1 059 грн. |
Каструля з кришкою Polaris Rialto-24C, 5,4 л (00000019692) | 1 309 грн. |
POLARIS RIALTO-24C | 1 005 грн. |
Каструля Polaris Rialto-24C 5.4 л (015153) | 1 244 грн. |
Кастрюля Polaris Rialto-24C 5.4 л (015153) | 1 244 грн. |
ще 15 пропозицій
Додаткові функції і можливості каструлі Polaris Rialto 24C:
- Товщина стінок— 0.6 мм
- Товщина дна — 4.5 мм
Модификації Polaris Rialto 24C
Ціни на Polaris Rialto 24C |
---|---|---|---|---|
Polaris Rialto 20C | від 690 грн. | 24 пропозиції | ||
Polaris Rialto 24C | від 889 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →