Сокира Polax 36-002 лезо 800 г
Фото 5 |
Polax 36-002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polax 36-002 лезо 800 г
Сокира Polax універсальна, фібергласова ручка 800 г (36-002) 36-002 | 426 грн. |
Сокира Polax універсальна, фібергласова ручка 800 г (36-002) | 426 грн. |
Сокира з ручкою зі скловолокна 800г "POLAX" 36-002 | 388 грн. |
Модификації Polax 36-002
Ціни на Polax 36-002 |
---|---|---|---|---|
Polax 36-001 лезо 600 г | від 338 грн. | 4 пропозиції | ||
Polax 36-002 лезо 800 г | від 388 грн. | 4 пропозиції | ||
Polax 36-003 лезо 1000 г | від 504 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →