Ванна Polimat Amona New 150x75.5 см
Фото 8 |
Polimat Amona New 150x75 00055 |
|
Ванна може продаватися без ніжок (або каркаса з ніжками).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Amona New 150x75.5 см
Усі ціни 6 →Ванна отдельностоящая акрилова Polimat Amona New 150x75 00055 | 60 900 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT AMONA NEW 150x75 чорна, матовая (00335) | 70 470 грн. |
Ванна акрилова Polimat AMONA NEW 150x75 (чорна матова) 00335 00335 | 70 470 грн. |
Ванна акрилова Polimat AMONA NEW 150x75 (чорна) 00058 00058 | 64 815 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT AMONA NEW 150x75 чорна (00058) | 64 815 грн. |
Ванна акрилова окрема POLIMAT AMONA NEW 150x75 (00055) | 60 900 грн. |
Рекомендуємо