Змішувач Imprese Karlov f03207601AA
Відео 2Фото 3 |
Imprese Karlov f03207601AA Karlovбез ручного душу |
|
Підходить для проточних водонагрівачів. Силіконовий аератор Neoperl (Швейцарія).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Karlov f03207601AA
Усі ціни 28 →Змішувач для ванни Imprese Karlov чорний матовий f03207610AA | 4 069 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом IMPRESE KARLOV хром | 3 699 грн. |
Смеситель для ванны Imprese Karlov f03207601AA, хром 195328 | 3 699 грн. |
Змішувач для ванни Imprese KARLOV чорний матовий (f03207610AA) f03207610AA | 4 069 грн. |
Змішувач для ванни Imprese Karlov, хром f03207601AA | 2 964 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →