Ванна Polimat Classic Slim 170x70 см
14 573 грн. Купити! Ванна акрилова Polimat Classic Slim 170x70 00291Wellgood.com.uaМенше року (Київ) Гарантія: 10 років від виробника Поскаржитись |
Polimat Classic Slim 170x70 00291 |
|
Ванна з тонким бортиком. Висота бортика складаємо 17 мм.
Висота бортика складаємо 17 мм.додатково може комплектуватися каркасом з ніжками і бічною панеллю.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Polimat Classic Slim
Ціни на Polimat Classic Slim |
---|---|---|---|---|
Polimat Classic Slim 120x70 см | від 11 093 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Classic Slim 140x70 см | від 12 180 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Classic Slim 150x70 см | від 12 615 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Classic Slim 150x75 см | від 12 833 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Classic Slim 160x70 см | від 13 703 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Classic Slim 170x70 см | від 14 573 грн. | 1 пропозиція | ||
Polimat Classic Slim 170x75 см | від 11 832 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Classic Slim 180x80 см | від 12 702 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →