Ванна Polimat Classic 130x70 см (00134)
Фото 9 |
Polimat Classic 130x70 |
|
Додатково може комплектуватися каркасом з ніжками і бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polimat 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polimat.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polimat Classic 130x70 см
Ванна акрилова Polimat Classic 130 × 70 00134 | 10 440 грн. |
Ванна акрилова Polimat Classic 130x70 00134 | 10 440 грн. |
Ванна акрилова POLIMAT CLASSIC 130х70 | 8 352 грн. |
Модификації Polimat Classic
Ціни на Polimat Classic |
---|---|---|---|---|
Polimat Classic 120x70 см | від 8 178 грн. | 5 пропозицій | ||
Polimat Classic 130x70 см | від 8 352 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Classic 130x70 см тонкий бортик | від 11 528 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Classic 140x70 см | від 8 874 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Classic 150x70 см | від 9 570 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Classic 150x75 см | від 9 744 грн. | 2 пропозиції | ||
Polimat Classic 160x70 см | від 9 918 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Classic 170x70 см | від 10 614 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Classic 170x75 см | від 10 962 грн. | 3 пропозиції | ||
Polimat Classic 180x80 см | від 12 006 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →