Сабвуфер Polk Audio Atrium 100
Polk Audio Atrium 100
2021 рікландшафтний
Тип:пасивний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:50 – 110 Гц
Чутливість:88 дБ
Всі характеристики
Характеристики Atrium 100
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio Atrium 100
Усі ціни 13 →Polk Audio Atrium 100 SUB Terakota | 28 454 грн. |
Всепогодний сабвуфер Polk Audio ATRIUM 100 Sub Terra Cotta | 21 450 грн. |
Polk Audio ATRIUM 100 SUB ceglasty | 29 148 грн. |
Сабвуфер Polk Audio Atrium 100 SUB Ceglasty | 29 791 грн. |
POLK AUDIO ATRIUM 100 SUB szary | 24 320 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →