Акустична система Polk Audio Atrium 8 SDI
Відео 3Фото 9 |
Polk Audio Atrium 8 SDI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio Atrium 8 SDI
Усі ціни 10 →Polk Audio Atrium 8 SDI biały | 14 960 грн. |
Акустика Polk Audio ATRIUM 8 SDI White | 15 500 грн. |
Polk Audio Atrium 8 SDI biały | 15 708 грн. |
Polk Audio Atrium 8 SDI czarny para | 33 080 грн. |
Polk Audio Atrium 8 SDI czarny | 13 760 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →