Ванна PoolSpa Lena 160x70 см
PoolSpa Lena 160x70 PWP1910ZD000000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PoolSpa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PoolSpa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PoolSpa Lena 160x70 см
Ванна акрилова Pool Spa Lena 160х70 біла (PWP1910ZD000000) PWP1910ZD000000 | 6 250 грн. |
Ванна акрилова PoolSpa Lena 160х70 PWP1910ZD000000 | 6 263 грн. |
Ванна акрилова POOL SPA LENA 160х70 біла (PWP1910ZD000000) | 7 032 грн. |
Ванна акрилова Pool Spa Lena 160х70 біла (PWP1910ZD000000) PWP1910ZD000000 | 6 049 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →