Протеїн Power Pro 36% Protein Bar 1.2 кг
Power Pro 36% Protein Bar 20x60 g 0.1 кг1.2 кг |
|
До складу також входить гідролізований колаген.
В коробці 20 батончиків по 60 грам кожен
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Power Pro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Power Pro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Power Pro 36% Protein Bar 1.2 кг
Усі ціни 78 →Батончик протеїновий Power Pro 36 60 г (20шт/уп) classic - горіх (Sugar Fr | 725 грн. |
Power Pro Протеиновый батончик 36 20x60 g брют | 819 грн. |
Батончик Power Pro 36 Sugar Free 20*60 грам | 950 грн. |
Power Pro Протеиновый батончик 36 20x60 g Орех | 819 грн. |
Power Pro Протеиновый батончик 36 20x60 g орех Nutella йогурт | 781 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Power Pro 36% Protein Bar
Ціни на Power Pro 36% Protein Bar |
---|---|---|---|---|
Power Pro 36% Protein Bar 0.1 кг | від 40 грн. | 76 пропозицій | ||
Power Pro 36% Protein Bar 1.2 кг | від 682 грн. | 86 пропозицій |
Рекомендуємо