М'яч для фітнесу / фітбол 4FIZJO 4FJ0031
Фото 3 |
4FIZJO 4FJ0031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 4FIZJO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 4FIZJO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 4FIZJO 4FJ0031
Усі ціни 12 →М'яч для фітнесу 4FIZJO Anti-Burst діаметр 55 см червоний (4FJ0031) | 700 грн. |
Мяч для фитнеса 4FIZJO Anti-Burst диаметр 55 см красный (4FJ0031) | 700 грн. |
4FIZJO Фітбол 4FIZJO Anti-Burst 55 см, 4FJ0031 4FJ0031 | 699 грн. |
М'яч для фітнесу (фітбол) 4FIZJO 55 см Anti-Burst Red 4FJ0031 | 699 грн. |
Фітбол 4FIZJO Anti-Burst 4FJ0031 55 см Червоний | 602 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →