Літня шина Prestivo PV-C20 205/75 R16C 110Q
Виберіть розмір шин
Prestivo PV-C20 205/75 R16C 110Q |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prestivo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prestivo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prestivo PV-C20 205/75 R16C 110Q
Усі ціни 16 →Шина Prestivo PV-C20 205/75 R16C 110Q | 2 949 грн. |
Prestivo PV-C20 205/75 R16C 110/108Q | 3 078 грн. |
Prestivo PV-C20 205/75 R16C 110/108Q | 3 140 грн. |
Prestivo PV-C20 (205/75R16C 110Q) | 3 050 грн. |
Prestivo PV-C20 205/75 R16C 110/108Q | 3 078 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →