Ручний розпилювач Presto-Ps 7209
Фото 7 |
Presto-Ps 7209 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 7209
Пістолет для поливу Presto-PS 5 режимів пластиковий (7209) | 86 грн. |
Пістолет для поливу Presto-PS насадка на шланг пластик (7209) | 120 грн. |
Пістолет для поливу Presto-PS насадка на шланг пластик (7209) | 84 грн. |
Пістолет для поливу пластиковий Presto-PS насадка на шланг (7209) | 85 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →