Ручний розпилювач Presto-Ps 7202
Presto-Ps 7202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 7202
Пістолет для поливу Presto-PS 8 режимів пластиковий (7202) | 157 грн. |
Пістолет для поливу Presto-PS насадка на шланг пластик (7202) | 160 грн. |
Пістолет для поливу пластиковий Presto-PS насадка на шланг (7202) | 155 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →