Ручний розпилювач Presto-Ps 2100
Фото 5 |
Presto-Ps 2100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 2100
Поливальний пістолет Presto-PS (2100) | 146 грн. |
Пістолет для поливу Presto-PS насадка на шланг пластик (2100) | 170 грн. |
Пістолет для поливу пластиковий Presto-PS насадка на шланг (2100) | 145 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →