Ручний розпилювач Presto-Ps 7210G
Фото 4 |
Presto-Ps 7210G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Presto-Ps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Presto-Ps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Presto-Ps 7210G
Пістолет для поливу Presto-PS shower green пластик (7210G) | 142 грн. |
Пістолет для поливу Presto-PS насадка на шланг пластик (7210G) | 178 грн. |
Пістолет для поливу Presto-PS насадка на шланг пластик (7210G) | 167 грн. |
Пістолет для поливу пластиковий Presto-PS насадка на шланг (7210G) | 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →