Велосипед Pride Stella 7.3 2022 frame M
Відео 7Фото 2 |
Pride Stella 7.3 2022 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pride Stella 7.3 2022 frame M
Велосипед 27.5" Pride Stella 7.3 (2022) розовый M (160-175 см) SKD-97-65 | 14 400 грн. |
Pride Велосипед Pride STELLA 7.3 27,5" рама M (2022) Розовый SKD-97-65 | 14 400 грн. |
Велосипед 27,5 Pride Stella 7.3 2023 18 розовый SKD-97-65 | 16 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pride Stella 7.3 2022 frame M
Ціни на Pride Stella 7.3 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
Pride Stella 7.3 2022 frame M | від 14 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Pride Stella 7.3 2022 frame S | від 14 400 грн. | 4 пропозиції |