Морозильна камера Prime Technics FS 801 M 85 л
Фото 10 |
Prime Technics FS 801 M |
|
Компактний і порівняно недорогий морозильна шафа з корисним об'ємом робочої камери 85 літрів, головним чином призначений для невеликих сімей і малогабаритних приміщень. Внутрішній простір пристрою укомплектовано 4 ящиками, в яких можна зберігати продукти різних типів. Контейнери виготовлені з прозорого пластику, що забезпечує хорошу видимість і легко висуваються. Призначений для вибору режимів поворотний перемикач відрізняється надійністю і легкістю ходу, а гумовий ущільнювач дверцят забезпечує герметичне закриття.
Морозильна камера Prime FS 801 M має антибактеріальний захист, завдяки якій на стінках робочого відділення не утворюються цвіль, грибок, бактерії та інші мікроорганізми. Рівень шуму 41 дБ дозволяє комфортно перебувати поруч з працюючою технікою, а з допомогою регульованих ніжок можна згладити нерівності підлоги і встановити обладнання так, щоб під час роботи компресора вібрації були мінімальні. Морозильна камера виконана в білому кольорі, висота корпусу складає всього 85 см. Серед іншого техніка відрізняється низькою витратою електроенергії — відповідає класу енергоспоживання A+.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Купити Prime Technics FS 801 M 85 л
Усі ціни 33 →Морозильна камера Prime Technics FS 801 M | 6 372 грн. |
Морозильная камера Prime Technics Fs 801 M | 6 461 грн. |
Морозильная камера PRIME Technics FS 801 M | 7 006 грн. |
Морозильная камера Prime Technics fs 801 m | 7 426 грн. |
Prime Technics FS 801 M | 6 350 грн. |