Морозильний лар Prime Technics CS 25141 M 251 л
Prime Technics CS 25141 M |
|
Місткий, зручний та потужний морозильний ящик. Робоча камера на 251 л відрізняється гладкою безшовною конструкцією. Таке сховище набагато менше обростає льодом, його легко чистити і сушити. Потужність заморозки сягає 13 кг. При цьому агрегат залишається досить економічним – клас енергоефективності A+. Дверцята має допоміжну бічну ручку. Передбачено і замковий механізм. У цій моделі використовується пожежний корпус.
Теплообмінник перекритий лицьовою кришкою, дозволяючи розміщувати пристрій поблизу стіни. Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M забезпечена спеціальним зливним каналом зі зручною висувною конструкцією. Тепер талу воду та миючий розчин можна зливати гранично точно та акуратно. Агрегат оснащений якісним колісним шасі. Ролики обертаються на 360˚, даючи можливість легко маніпулювати морозильником навіть за повного завантаження. Регулятор термостата має режим швидкого заморожування. Камера зберігання доповнена знімним кошиком. Модель відрізняється непоганою автономністю. За відсутності електроживлення низькотемпературна зона охолоджуватиметься ще близько 36 год. Середньорічне навантаження на мережу досягає 235 кВтг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Купити Prime Technics CS 25141 M 251 л
Усі ціни 24 →Морозильна камера Prime Technics CS 25141 M | 8 802 грн. |
Морозильный ларь Prime Technics Cs 25141 M | 9 688 грн. |
Морозильный ларь PRIME Technics CS 25141 M | 9 639 грн. |
Морозильная Ларь prime Technics cs 25141 м | 10 145 грн. |
Морозильник PRIME Technics CS 25141 M | 9 897 грн. |