Душовий піддон Devit Comfort 90x90 FTR1123
Devit Comfort 90x90 FTR1123 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Devit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Devit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Devit Comfort 90x90 FTR1123
Усі ціни 11 →Devit Devit Comfort FTR1123 280213 | 5 699 грн. |
Піддон для душової кабіни DEVIT Comfort 90x90x5.5см напівкруглий акриловий | 5 699 грн. |
Піддон душовий Devit Comfort 90x90x5,5см з сифоном (FTR1123) | 9 189 грн. |
Душовий піддон DEVIT Comfort 90х90 кутовий FTR1123 | 5 699 грн. |
Поддон Devit Comfort FTR1123 1/4 круга 90х90 см | 5 699 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →