Ванна Primera Classic 180x80 см (CLAS18080)
Primera Classic 180x80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Classic 180x80 см
Ванна акрилова Primera Classic 180х80 CLAS18080 | 10 469 грн. |
Ванна акрилова Primera Classic 180 х 80 см, у комплекті з ніжками CLAS1808 | 10 269 грн. |
Ванна акрилова PRIMERA CLASSIC 180x80 + ніжки CLAS18080 | 10 469 грн. |
Ванна акрилова PRIMERA Classic 180 CLAS18080 + ніжки | 10 469 грн. |
Модификації Primera Classic
Ціни на Primera Classic |
---|---|---|---|---|
Primera Classic 150x70 см | від 7 889 грн. | 4 пропозиції | ||
Primera Classic 170x70 см | від 9 129 грн. | 3 пропозиції | ||
Primera Classic 180x80 см | від 10 269 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →