Ванна Primera Classic 170x70 см (CLAS17070)
Primera Classic 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Classic 170x70 см
Ванна акрилова Primera Classic 170х70 CLAS17070 | 9 309 грн. |
Ванна акрилова Primera Classic 170 х 70 см, у комплекті з ніжками CLAS1707 | 9 129 грн. |
Ванна акрилова PRIMERA CLASSIC 170x70 + ніжки CLAS17070 | 9 309 грн. |
Модификації Primera Classic
Ціни на Primera Classic |
---|---|---|---|---|
Primera Classic 150x70 см | від 7 889 грн. | 4 пропозиції | ||
Primera Classic 170x70 см | від 9 129 грн. | 3 пропозиції | ||
Primera Classic 180x80 см | від 10 269 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →