Дриль-шурупокрут Procraft PB1200DFR
Відео 1Фото 8
Procraft PB1200DFR
Основне
Тип пристроюдриль-шурупокрут
Конструкціяпістолетна
Характеристики
Споживана потужність1200 Вт
Кількість обертів750 об/хв
Крутний момент20 Нм
з регулюванням
21 ступенів
Редуктор1-швидкісний
Кількість швидкостей1
Реверсповзунковий
Вага1.5 кг
Патрон
Тип патронапід биту та швидкозатискний
Діаметр патрона10 мм
Швидка заміна патрона
Функції та можливості
Функціїблокування кнопки ввімкнення
підсвічування
Живлення
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Дата додавання на E-Katalogквітень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Procraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Procraft.
Купити Procraft PB1200DFR
Призначення: бытовой / Тип інструмента: дрель-шуруповерт / Тип патрона: быстрозажимной / Кількість швидкостей роботи: 1 / Хар... щечування: От сети / Діаметр патрона: 10 мм / Макс. число оборотів холостого ходу: 750 об/мин / Споживана потужність: 1200 Вт
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Шуруповерт мережевий Procraft PB1200DFR 012002
- Напруга 220 В - Частота струму 50 Гц - Потужність 1200 Вт - Число оборотів холостого ходу 0-750 об... ще/хв - Діаметр патрона 10 мм - Тип патрона Самозатискний - Клас захисту II - Рівень звукового тиску LpA = 64 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) - Рівень звукової потужності LwA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) - Категорія захисту IP20 - Рівень вібрації м / с2 2.1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 - Вага 1,6 кг