Дриль-шурупокрут Stark EDC 650 Profi (120065015)
Відео 3Фото 6 |
Stark EDC 650 Profi |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark EDC 650 Profi
Усі ціни 18 →Шуруповерт Stark Edc 650 Profi (120065015) | 1 094 грн. |
Шуруповерт мережевий Stark EDC 650 Profi | 1 093 грн. |
Шуруповерт Stark EDC 650 Profi (120065015) | 1 294 грн. |
Дрель-шуруповерт Stark EDC 650 Profi (120065015) 120065015 | 933 грн. |
Дриль-шурупокрут Stark EDC 650 Profi (120065015) 120065015 | 1 094 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →