Роликові ковзани Profi Roller A4138
Фото 4 |
Profi Roller A4138 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Profi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Profi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Profi Roller A4138
Усі ціни 19 →Ролики раздвижные Profi A4138-S-V размер (31-34) | 982 грн. |
Ролики 31-34р. розсувні(A4138-S-BL(31-34)) | 1 126 грн. |
Дитячі роликові ковзани Ролики розсувні розмір 31-34 RL A 4138-S-2 | 1 263 грн. |
Ролики розсувні Profi A4138-S-BL розмір(31-34) (189907) | 1 239 грн. |
Роликові ковзани дитячі Profi A4138-S-V (31-34) рожеві | 1 242 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →